Ahşap Fuar Standı

Ahşap fuar standı, fuarlardaki en dikkat çekici ve değişik tasarımlara sahip standlardır. Ahşap stand lar firmaya özel olarak tasarlanır ve üretilir. Vera Stand Hizmetleri – Ahşap Fuar Standı konusunda iş ortaklarına iki farklı alternatif sunar. Bu alternatifler suntalam veya ham sunta – boya şeklinde üretilip uygulanır. Ahşap standların sınırı yoktur. Her türlü malzeme ve materyal stand içerisinde kullanılmaktadır.

Fuarlarda ahşap standlar prestij simgesi olarak değerlendirilir. Üretim ve uygulama aşamalarının zahmeti stand kalitesi, görseli ve kaliteli duruşuyla firmaları rakiplerinden farklı bir noktaya koyan en belirleyici özelliktir.

Ahşap Stand hem kongre standı hemde fuar standı tasarımlarında uygulanabilmektedir

Suntalam Standlar; Boya gerektirmez. Profesyonel çalışma ile tüm yaratıcı tasarımlar hayata geçirilir. Sunta birleşim yerleri görünür.

Ham Sunta – Boya Standlar; Kurulumu en uzun ve en zahmetli olan stand şeklidir. Ham suntalar macunla kapatıldıktan sonra standın tamamı boyanır.       Yaratıcılığın en rahat uygulandığı stand şeklidir. Boya sayesinde sunta birleşim yerleri görünmez ve temel bütünlük sağlanmış olur.