Ahşap Kongre Standı

Ahşap Kongre Standı

Kongre standları firmaların ihtiyaçları ve standlar için ayırdıkları bütçelere göre çeşitlenmektedirler. Firmanın katılacağı kongredeki alanı en önemli unsuru oluşturmaktadır. Kongre standının tasarım aşamasında firmanın kongrede sahip olduğu alan incelenmeli ve bu alana göre firmayı en iyi şekilde temsil edecek tasarım oluşturulmalı bu konuda bir ön çalışma yapılmalıdır.

Genellikle kongre standları maxima ve ahşap stand örneklerinden tercih edilmektedir. Fuarlara göre daha az metrekarelerde misafirlerinizi karşılayıp maksimum etkiyi yaratmak için göz alıcı ve etkili modeller tercih edilmelidir. Yapılması planlanan projenin türünü seçmekle işe başlayabilirsiniz. Karar verdiğiniz proje üzerinden stand modellerini inceleyip sizin için en uygun örnek üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Bu noktada Vera Stand yetkilileriyle iletişime geçmenizde fayda vardır.

www.verastand.com olarak sizlere dikkat etmeniz gereken bir kaç ipucunu bir araya getirdik;

1) Ürünlerimi ne şekilde ve hangi sayıda sergileyeceğim?

2) Ürünlerimi sergileme doğru uygulama şekli nedir?

3) Ziyaretçilerin kongre standıma giriş ve çıkışını engelleyen bir unsur var mı?

4) Ziyaretçilerimi standımda ne şekilde ağırlayacağım?

5) Standımda yeterli sayıda personel ve ikram personelim var mı?

6) Broşür, katalog vb. materyallerimi nasıl dağıtacağım?

7) Depo alanım yeterli mi?

8) Standımda kullanacağım görseller firmamı yeterince temsil ediyor mu?

9) Firma isim ve logom hangi malzemeden oluştulmalı?

10) Özel ziyaretçilerim ile yaptığım görüşmelerde bölünmemek için özel görüşme odasına ihtiyaç duyuyor muyum?

11) Standımın aydınlatması ne şekilde olmalı?

12) Standımda hangi alanlarda elektrik ihtiyacı duyacağım ?

Stand seçiminde en önemli nokta hizmet sağlayıcı stand firmalarıdır. Stand hizmeti alacağınız firmalar sizin kongreye damga vurup çok iyi işler çıkarmanıza destek olacağı gibi eksik, yanlış, deforme olmuş ürünler, yarım bırakılmış stand, projeden farklı bir uygulama veya hiç stand kurmama gibi zor durumlara sokabilir. Firma seçiminde dikkatli ve özenli davranılmasında fayda vardır.

Müşteri odaklı yaklaşım ve iş ortağımız bilinciyle sadece kongre standı değil fuar standı, paket stand, maxima stand ve özel kongre dekor hizmetleriyle herzaman ve heryerde yanınızdayız.